facebook goldenline linkedin

Contract & Interim

Contract&Interim to usługa outsourcingu pracowników, oddelegowanych, aby pełnić konkretną funkcję w organizacji. Funkcja ta określona jest poprzez umowę (Contract), podpisywaną na ustalony okres przejściowy (Interim).

 

Contract&Interim dotyczy zarówno outsourcingu poszczególnych specjalistów, jak i całych zespołów projektowych, czyli grupy osób o konkretnych kompetencjach i wiedzy. Sens istnienia zespołu projektowego wynika ze skomplikowania i trudności pracy, której nie jest 
w stanie wykonać jedna osoba, ani personel danej organizacji, który albo cechuje się innymi kompetencjami, albo jest oddelegowany do innych zadań.

 

Dzięki wynajęciu zespołu, złożonego ze specjalistów danej branży, firma uzyskuje dostęp do wiedzy 
i ma gwarancję zaangażowania nowych pracowników w osiągnięcie konkretnego celu - zespół jest rozliczany z efektów i ma świadomość roli, do jakiej został wyznaczony.

 

Usługa realizowana jest przy pełnym zaangażowaniu wszystkich pracowników naszej Agencji – specjaliści ds. rekrutacji wyszukają dla Państwa najbardziej wykwalifikowane osoby, a dział kadrowo-płacowy zajmie się zatrudnieniem i sprawami administracyjnymi.

 

Do tej pory zrealizowaliśmy kilkanaście projektów typu Contract&Interim w działach Customer Service, Sprzedaży, Marketingu, Kontroli Jakości i Konfekcjonowania dla firm branży:

  • przemysłowej,
  • spożywczej,
  • energetycznej,
  • logistycznej,
  • dystrybucyjnej.