facebook goldenline linkedin

Praca tymczasowa

Praca tymczasowa to szereg korzyści, na co dzień niedocenianych przez potencjalnych pracowników:

- pozwala zadebiutować młodym osobom na rynku pracy, oswoić się z obowiązkami i przyzwyczaić do regularnego trybu dnia,

- jest bardzo dobrym rozwiązaniem podczas poszukiwania pracy - pozwala utrzymać względną stabilność finansową, pozyskać nowe kontakty i nie wypaść z rynku,

- jest dobrym sposobem na wykazanie się umiejętnościami i zaangażowaniem dla osób bez poszukiwanych na rynku pracy kwalifikacji – dzięki rozpoczęciu kariery jako pracownik tymczasowy wiele osób otrzymało propozycję pozostania u pracodawcy użytkownika na stałe,

- umożliwia kandydatowi podjęcie świadomej decyzji o długoterminowym związaniu się z daną organizacją,

- jest dobrym rozwiązaniem dla osób poszukujących dodatkowego zatrudnienia w elastycznych godzinach i niepełnym wymiarze.

Dzięki pracy tymczasowej zatrudnienie otrzymujesz od zaraz po naszym kontakcie telefonicznym – zamówienia naszych Klientów realizujemy szybko, najczęściej w ciągu jednego dnia. Zostajesz zatrudniony przez naszą agencję, która gwarantuje bezpieczeństwo w zakresie warunków umowy i terminową wypłatę wszystkich wynagrodzeń.

Pamiętaj, że praca tymczasowa to nie tylko zatrudnienie na umowę zlecenie, ale również bardzo często podpisanie umowy o pracę – na czas określony lub na czas wykonywania określonej pracy. Dzięki takiej formie masz prawo do bezpłatnej opieki zdrowotnej, czas ten również wlicza się do Twojego stażu pracy oraz jest brane pod uwagę przy naliczaniu wysokości emerytury i renty.