facebook goldenline linkedin

Referencje

"Firma PMI Outsourcing od ponad trzech lat zajmuje się obsługą kadrowo-płacową naszych pracowników. Efekty tej współpracy spełniają wszystkie nasze dotychczasowe oczekiwania, dlatego też możemy zarekomendować PMI Outsourcing jako rzetelnego partnera w prowadzeniu spraw personalnych".

BALLUFF SP. Z O.O.

„Firma terminowo wywiązuje się ze swoich zobowiązań, a także służy radą i pomocą w przypadku nowych, niestandardowych zagadnień. Zdecydowaną zaletą jest wyznaczenie przez PMI Outsourcing jednej osoby do prowadzenia spraw naszej firmy. Oprócz obsługi kadrowo-płacowej PMI Outsourcing prowadzi także, w zależności od potrzeb, rekrutacje na stanowiska techniczne i administracyjne.(...) Z osobami zarekomendowanymi przez PMI Outsourcing współpracujemy do dzisiaj."

SCADA INTERNATIONAL SP. Z O.O.

"Z przyjemnością chcielibyśmy zarekomendować firmę PMI Outsourcing sp. z o.o.jako profesjonalnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa personalnego. Naszą wieloletnią współpracę oceniamy bardzo wysoko, doceniając rzetelność i profesjonalizm kadry wspierającej nas w zatrudnieniu i rozliczaniu pracowników stałych oraz tymczasowych. Doceniamy również wysoki poziom usług, związanych z prowadzeniem procesów rekrutacyjnych zarówno na stanowiska administracyjne jak i specjalistyczne i zarządcze. Wybrane dzięki współpracy z PMI Outsourcing Sp. z o.o. osoby wspierają działania naszej firmy dużą motywacją oraz kwalifikacjami".

KERRY POLSKA SP. Z O.O.


"Firma PMI Outsourcing prowadzi obsługę kadrową dla naszej firmy. Rzetelnie, szybko i bezbłędnie realizuje wszystkie zadania. W każdym przypadku możemy liczyć na wsparcie doskonałych specjalistów."

INS WALDEMAR AUGUSTOWSKI SPÓŁKA JAWNA


"Informujemy, że firma PMI Outsourcing sp.z o.o. współpracuje z nami od wielu lat realizujac usługi konsultingowe związane z procesem wyszukiwania kandydatów na kluczowe stanowiska kierownicze oraz specjalistyczne związane z obszarami zarządzania produktem, nowoczesnych technologii, IT. Firma PMI Outsourcing współpracuje z nami w zakresie pozyskiwania pracowników tymczasowych do magazynów Spółki AB S.A. Konsultanci wykazują się wiedzą merytoryczną, zaangażowaniem i skrupulatnością. Projekty realizowane są z zachowaniem ram czasowych oraz wymagań jakościowych. Firma potrafi wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta, dlatego polecamy ją jako sprawdzonego i rzetelnego partnera w biznesie."

AB S.A


"Firma Pmi Outsourcing od ponad 4 lat świadczy usługi kadrowo - płacowe dla naszej firmy. Dając nam rzetelną obsługę spraw personalnych są bardzo profesjonalnym i cenionym przez nas partnerem. Na podkreślenie zasługuje bardzo dobry kontakt z osobą obsługującą naszą firmę oraz jej kompetencje i zangażowanie. Współpraca z firmą PMI Outsourcing jest w pełni satysfakcjonująca i godna polecenia."

DAB F.P.U.H MIROSŁAWA DĄBKOWSKA"Rekomendujemy firmę PMI Outsourcing Sp.z o. o. jako solidnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej oraz doradztwa personalnego. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas efektów. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Mamy nadzieję, że nasza współ praca będzie owocowała nadal sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług".

STEMMANN POLSKA Sp. z o.o.


"Niniejszym rekomendujemy firmę PMI Outsourcing jako rzetelnego doradcę w kwetiach doboru i rekrutacji personelu. Podczas dotychczasowej współpracy firma PMI Outsourcing skutecznie przeprowadziła dla nas rekrutację pracowników o rzadko posiadanych kwalifikacjach w zakresie SEO. Nasza współpraca z PMI Outsourcing pokazuje, jak ważne jest partnerstwo w biznesie. Firma nie boi się odważnych wyzwań, indywidualnie i fachowo podchodzi do naszych oczekiwań. Z czystym sumieniem rekomendujemy PMI Outsourcing jako firmę solidną, wiarygodną i świadczącą na najwyższym poziomie oferowane usługi."

ROCKET MEDIA SP. Z O.O.

"Rekomendujemy PMI Outsourcing Sp.zoo jako zaufanego partnera w procesach rekrutacyjnych, zwłaszcza w przypadku trudno dostępnych specjalistów i wysokich wymagań, które muszą spełnić kandydaci. Usługi świadczone przez PMI są profesjonalne i spełniły nasze oczekiwania w bardzo krótkim czasie. Dzięki wsparciu w procesie rekrutacji ze strony PMI wybraliśmy i zatrudniliśmy Monterów dzięki, którym udało się zakończyć budowę Kriokomory. Był to jeden z istotnych kontraktów dla naszego Klienta."

KRIOSYSTEM SP.Z.O.O.