Position title
Pracownik Magazynu - Magnice k. Bielan Wrocławskich

PMI Outsourcing sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik Magazynu
do firmy zajmującej się dystrybucją sprzętu IT, RTV, AGD

Obowiązki

– kompletacja zamówień
– pakowanie, sortowanie towaru
– przenoszenie paczek z towarem

Wymagania

– motywacja do pracy
– mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Pracodawca oferuje dodatkowo

– bezpłatny transport pracowniczy
– pracę na pełny etat w godz. 14-22 po poniedziałku do piątku
– wynagrodzenie podstawowe 2500 zł brutto
– premia frekwencyjna 200 zł netto
– premia jakościowo- wydajnościowa do 1090 zł brutto
– możliwość pracy w nadgodzinach (płatne 150% w tygodniu, 200% na weekend)
– umowę o pracę tymczasową
– po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk APLIKUJ lub kontakt telefoniczny 530 934 472.

Stanowisko pracy/Job offer: Pracownik Magazynu - Magnice k. Bielan Wrocławskich

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
Miasto wykonywania pracy
WROCŁAW
Data publikacji
2 października 2018