Stanowisko pracy:
PROJEKTANT ELEKTRYK

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta dostarczającego systemy automatyki dla przemysłu, poszukuje osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Nr ref.: PMI-21/PE

Obowiązki
  • Projektowanie instalacji elektrycznych i automatyki oraz szaf zasilających i sterowniczych do obiektów przemysłowych,
  • Nadzory i udział w montażu obiektowym i uruchomieniach u Klienta,
  • Prowadzenie ustaleń międzybranżowych.
Wymagania
  • Doświadczenie w zakresie projektowania układów elektrycznych sterowania i zasilania w obwodach niskiego napięcia,
  • Ukończone studia wyższe o profilu elektrycznym,
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w projektach i uruchomieniach na obiektach przemysłowych,
  • Dyspozycyjność wyjazdów delegacyjnych (do 2 tygodni),
  • Język angielski techniczny,
  • Prawo jazdy kat B.Mile widziane:
    • Uprawnienia SEP kat E lub D,
    • Umiejętność projektowania w środowiskach IGE-XAO,  EPLAN lub podobnych,
    • Znajomość technologii ważenia i dozowania przemysłowego.
Oferowane
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego dzięki organizowanym szkoleniom,
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do wiedzy, doświadczenia, oparte na podstawie oraz premii po zakończonym projekcie,
  • Prywatna opieka medyczna.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie dokumentów aplikacyjnych wraz  z poniższą klauzulą za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod numer 604 745 666.

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Stanowisko pracy/Job offer: PROJEKTANT ELEKTRYK

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Miasto wykonywania pracy
WARSZAWA
Pensja podstawowa
DO NEGOCJACJI zł
Data publikacji
4 lutego 2019