Stanowisko pracy:
GŁÓWNA KSIĘGOWA/ GŁÓWNY KSIĘGOWY

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Główna Księgowa / Główny Księgowy
Lokalizacja: Wrocław
PMI-31/GK

Obowiązki
  • Zarządzanie 5-osobowym zespołem księgowym, monitorowanie poprawności księgowań, sporządzenie sprawozdań finansowych i innych raportów wymaganych przez prawo,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie deklaracji skarbowych CIT, VAT i innych,
  • raportowanie na potrzeby GUS i NBP,
  • nadzór nad poprawnością ewidencji zdarzeń gospodarczych, w tym gospodarki magazynowej, rejestru środków trwałych, rozrachunków i innych,
  • współpraca przy doskonaleniu struktury ewidencyjnej dla potrzeb informacji zarządczej,
  • doskonalenie procesów księgowych,
  • opracowywanie procedur i wytycznych w obszarze odpowiedzialności,
  • nadzór i kontrola procesu zamknięcia miesiąca, w tym kompletnością i jakością zapisów, rezerw itp.,
  • współpraca z audytorem i reprezentacja przed organami podatkowymi,
  • organizacja, koordynacja i monitorowanie pracy podległego zespołu, dbanie o motywację i rozwój pracowników.
Wymagania
  • Wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia),
  • certyfikat uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,
  • min. 3 lata na stanowisku głównej księgowej/ księgowego, preferowane w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w budowaniu, zarządzaniu zespołem oraz organizacji pracy i rozwoju pracowników,
  • bardzo dobra znajomość teoretyczna i praktyczna ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych (w szczególności CIT i VAT),
  • praktyczna umiejętność pracy w systemach typu ERP – preferowany Comrach CDN,
  • otwartość na nowe zadania i zaangażowanie w ich realizację,
  • dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, samodyscyplina i terminowość w realizacji przydzielonych zadań oraz odpowiedzialność za wyniki pracy,
  • samodzielność w identyfikowaniu problemów i proaktywne podejście w ich rozwiązywaniu,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1,
  • doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu procesów i procedur księgowych,
  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,
  • gotowość do ciągłego samokształcenia się z zakresu obowiązujących przepisów,
  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów: ACCA lub biegły rewident
  • prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje dodatkowo
  • Praca na podstawie umowy o pracę od poniedziałku do piątku (w godz. 7-8 do 15-16),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • benefity: opieka medyczna Enelmed, Multisport, ubezpieczenie grupowe AXA, zajęcia językowe,
  • szansa rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z branży motoryzacyjnej,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt pod numerem: 604 745 666.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.”
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Stanowisko pracy/Job offer: GŁÓWNA KSIĘGOWA/ GŁÓWNY KSIĘGOWY

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Branża
MOTORYZACYJNA
Miasto wykonywania pracy
WROCŁAW
Godziny pracy
7-8 do 15-16
Pensja podstawowa
DO NEGOCJACJI zł
Data publikacji
13 maja 2019