STANOWISKO PRACY:
INŻYNIER BUDOWY
OPIS OFERTY:

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – poszukuje ambitnej osoby na stanowisko: Inżynier Budowy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kosztorysowanie w programie Norma (z przedmiarów jak i dokumentacji projektowych)
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej i projektowej
  • Przygotowanie oraz kontrola harmonogramu robót budowlanych
  • Współpraca z kierownikiem budowy/projektu
  • Prace administracyjno-biurowe
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Znajomość programu Norma – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w budownictwie
  • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
  • Nastawienie na pracę zespołową
  • Dokładność i sumienność
PRACODAWCA ZAPEWNIA:
  • Umowa o pracę – współpraca długofalowa
  • Wynagrodzenie do negocjacji!
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji
  • Możliwości rozwoju kariery zawodowej.
Close modal

Stanowisko pracy/Job offer: INŻYNIER BUDOWY

Serdecznie dziękujemy za przesłanie aplikacji.

NUMER REFERENCYJNY:

0001

OCZEKIWANE WYKSZTAŁCENIE:

WYŻSZE

MIEJSCE PRACY:
WROCŁAW
WYNAGRODZENIE:

DO NEGOCJACJI

RODZAJ UMOWY:
UMOWA O PRACĘ
OKRES ZATRUDNIENIA
USTALA PRACODAWCA
DATA PUBLIKACJI OFERTY:
12 października 2018
OFERTA W FORMIE PDF

*„Aplikując na powyższą ofertę wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przez Ciebie dokumentach aplikacyjnych, przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 022246824, NIP: 8971791988, Numer KRS: 0000476018, w celu realizacji procesu rekrutacji.”