Stanowisko pracy:
INŻYNIER DS. INFRASTRUKTURY

PMI Solutions sp. z o. o. licencjonowana agencja doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukuje kandydatów na  stanowisko: INŻYNIER DS. INFRASTRUKTURY

Obowiązki

-tworzenie i doskonalenie systemu zarządzania infrastrukturą w zakładzie,
-zapewnienie bezawaryjnego i bezpiecznego funkcjonowania infrastruktury w zakładzie, poprzez opracowanie planów przeglądów prewencyjnych i konserwacyjnych oraz zapewnienie ich realizacji,
– opracowanie i realizację ulepszeń i modyfikację infrastruktury zakładowej,
-zapewnienie wymaganej legalizacji urządzeń i narzędzi oraz zapewnienie aktualnej i zgodnej z prawem dokumentacji do ich eksploatacji,
-optymalizację i redukcję kosztów związanych z mediami w zakładzie, nadzorowanie ich zużycia,
– proponowanie i wdrażanie projektów infrastrukturalnych,
– bieżące reagowanie i usuwanie awarii,
– współpracę z firmami zewnętrznymi, kontrolę wykonywania zleceń na terenie zakładu,
– nadzorowanie pracy podległych pracowników.

Wymagania

– wykształcenie wyższe inżynierskie,
– min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika ds. infrastruktury lub. min. 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika utrzymania ruchu,
– aktualne uprawnienia SEP dozorowe i eksploatacyjne: elektryczne do 1 kV, gazowe, ciepłownicze.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  przesłanie swojego CV kilkając w przycisk APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 604 277 500.

Stanowisko pracy/Job offer: INŻYNIER DS. INFRASTRUKTURY

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Okres zatrudnienia
USTALA PRACODAWCA
Branża
FMCG
Miasto wykonywania pracy
OLEŚNICA
Data publikacji
12 lutego 2019