STANOWISKO PRACY:
INŻYNIER JAKOŚCI
OPIS OFERTY:

PMI Outsourcing sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Inżynier Jakości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– wsparcie działu produkcji w zakresie wymagań jakościowych – nadzór nad procesami produkcji pod względem jakościowym
– definiowanie i wdrażanie środków naprawczych / zapobiegawczych dla produktów i procesów
– analiza i rozwiązywanie wewnętrznych problemów jakościowych przy współpracy z nadzorem produkcyjnym i działem jakości
– zapewnienie jakości w procesie wdrażania nowych projektów
– nadzorowanie i zarządzanie dokumentacją kontrolno-pomiarową – definiowanie punktów kontroli produktów w kontroli końcowej ale także w trakcie procesu produkcyjnego
– udział w spotkaniach jakościowych

WYMAGANIA:

– wykształcenie wyższe techniczne
– praktyczna znajomość rysunku technicznego
– znajomość narzędzi jakościowych (5 Why, 8D, FMEA, Poka Yoke)
– umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowo-kontrolnymi
– dobra znajomość języka angielskiego
– nastawienie na pracę zespołową
– dokładność i sumienność

PRACODAWCA ZAPEWNIA:

– atrakcyjne warunki zatrudnienia plus regularne premie
– pracę w systemie jednozmianowym
– ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji
– zakładowy pakiet świadczeń socjalnych
– dofinansowanie do wczasów
– możliwości rozwoju kariery zawodowej

Close modal

Stanowisko pracy/Job offer: INŻYNIER JAKOŚCI

Serdecznie dziękujemy za przesłanie aplikacji.

NUMER REFERENCYJNY:

PMI- 01/IJ

OCZEKIWANE WYKSZTAŁCENIE:

WYŻSZE TECHNICZNE

MIEJSCE PRACY:
KĄTY WROCŁAWSKIE
WYNAGRODZENIE:

DO NEGOCJACJI

RODZAJ UMOWY:
UMOWA O PRACĘ
OKRES ZATRUDNIENIA
USTALA PRACODAWCA
DATA PUBLIKACJI OFERTY:
14 listopada 2018
OFERTA W FORMIE PDF

*„Aplikując na powyższą ofertę wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przez Ciebie dokumentach aplikacyjnych, przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 022246824, NIP: 8971791988, Numer KRS: 0000476018, w celu realizacji procesu rekrutacji.”