Stanowisko pracy:
KONTROLER JAKOŚCI

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej o kapitale  – poszukuje osoby na stanowisko: KONTROLER JAKOŚCI

Obowiązki

– Przeprowadzanie kontroli jakościowej w trakcie trwania procesu produkcyjnego i po jego zakończeniu zgodnie z dokumentacją,
– Odbiór zleceń produkcyjnych oraz produktów końcowych w zakresie zgodności z dokumentacją,
– Kontrolowanie jakości dostaw materiałów hutniczych i detali od poddostawców,
– Wykonywanie badań wizualnych VT2 wyrobów,
– Zlecanie i nadzorowanie napraw wyrobów przychodzących z reklamacji,
– Nadzorowanie obiegu dokumentacji produkcyjnej, przede wszystkim dokumentacji rysunkowej i jakościowej,
– Nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Wymagania

– Wykształcenie min. średnie,
– Znajomość rysunku technicznego,
– Umiejętność posługiwania się przyrządami kontrolno-pomiarowymi (mile widziana znajomość obsługi ramienia FARO),
– Znajomość obsługi komputera,
– Znajomość języka angielskiego minimum w stopniu podstawowym.

Pracodawca oferuje dodatkowo

– Umowa o pracę,
– Dodatki socjalne: dofinansowanie do wczasów pracowniczych, ubezpieczenie grupowe,
– Praca w międzynarodowej firmie.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV przez portal wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (teść poniżej) lub kontakt pod numerem: 604 577 800

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Przykładowa treść:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 022246824, NIP: 8971791988, Numer KRS: 0000476018, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Zgoda na przyszłe rekrutacje:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 022246824, NIP: 8971791988, Numer KRS: 0000476018, w celu realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Stanowisko pracy/Job offer: KONTROLER JAKOŚCI

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Okres zatrudnienia
USTALA PRACODAWCA
Branża
PRZEMYSŁ CIĘŻKI
Miasto wykonywania pracy
KĄTY WROCŁAWSKIE
Data publikacji
5 lutego 2019