STANOWISKO
KOSZTORYSTANT BUDOWLANY

PMI Outsourcing sp. z o. o.  świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta producent urządzeń do transportu wewnątrz – zakładowego [Intralogistyka]  i konstrukcji dla przemysłu oraz budownictwa poszukuje kandydata na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: Świdnica
Region: dolnośląski

Obowiązki

– Analiza dokumentacji projektowej oraz materiałów ofertowych,
– Przygotowywanie przedmiarów, zestawień, analiz technicznych użytych materiałów oraz rozwiązań,
– Budowanie bazy firm podwykonawczych i utrzymywanie z nimi stałej współpracy / relacji,
– Przygotowywanie kompleksowych kosztorysów i wycen w obszarach: budownictwa ogólnego, konstrukcji stalowych, instalacji sanitarnych (wentylacji, klimatyzacji),
– Organizacja i koordynacja jednostki kosztorysowania,
– Bieżący kontakt z Klientem,
– Przygotowywanie założeń czasowych harmonogramów prac.

Wymagania

– Doświadczenie na podobnym stanowisku,
– Wykształcenie techniczne kierunkowe (preferowane budownictwo),
– Znajomość rysunku technicznego,
– Znajomość środowiska CAD,
– Prawo jazdy kat. B.,
– Samodzielność w działaniu, kreatywność,
– Umiejętność pracy pod presją czasu,
– Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
[j. angielski].

Oferowane

– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
– Atrakcyjne wynagrodzenie,
– Niezbędne narzędzia do pracy [samochód, telefon, laptop],
– Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
– Elastyczne warunki pracy,
– Pracę w prężnie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny na numer:
+48 604 745 666.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Stanowisko pracy/Job offer: KOSZTORYSTANT BUDOWLANY

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Rozpoczęcie pracy
OD ZARAZ
Okres zatrudnienia
PRACA STAŁA
Branża
PRZEMYSŁOWA
Miasto wykonywania pracy
ŚWIDNICA
Data publikacji
24 września 2019