Position title
Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

PMI Outsourcing sp. z o. o.  to firma świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac od 2004 roku, ukierunkowana na indywidualne podejście do Klienta.
Do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy
Lokalizacja – Wrocław (centrum)

Obowiązki

– Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży,
– Wprowadzanie i księgowanie faktur zakupu,
– Księgowanie list płac oraz dekretacja i księgowanie pozostałych dokumentów,
– Wprowadzanie i księgowanie wyciągów bankowych,
– Sprawdzanie poprawności sald na kontach księgowych,
– Potwierdzanie i uzgadnianie sald  z kontrahentami,
– Sporządzanie  deklaracji podatkowych: VAT, CIT,
– Sporządzanie sprawozdań do GUS,
– Sporządzanie  rocznych sprawozdań finansowych (rachunek zysków i strat , bilans),
– Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
– Sporządzanie zestawień dla Prezesa Zarządu,
– Kontakt z klientami w sprawie zaległych płatności.

Wymagania

– 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości,
– Wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym (Finanse, Ekonomia, Rachunkowość lub
pokrewne),
– Doświadczenie w zamknięciach roku obrotowego,
– Znajomość programu Optima – warunek konieczny,
– Znajomość systemu SAP – mile widziane,
– Bardzo dobra znajomość MS Excel,
– Znajomość języka angielskiego na poziomie A2/B1,
– Znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT),
– Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości,
– Zdolności analityczne,
– Samodzielność, dokładność oraz umiejętność organizacji czasu pracy.

Pracodawca oferuje

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,
– Szansę rozwoju zawodowego,
– Pełny dostęp do merytorycznych zasobów spółki w celach poszerzania wiedzy,
– Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV przez portal wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt pod numerem: 604 745 666 .

Stanowisko pracy/Job offer: Samodzielna Księgowa/ Samodzielny Księgowy

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Branża
HR
Miasto wykonywania pracy
WROCŁAW, CENTRUM
Godziny pracy
8-16
Data publikacji
5 sierpnia 2019