Stanowisko pracy:
MAGAZYNIER - operator wózka widłowego z wymianą butli gazowej!

PMI Outsourcing Sp. z o. o. (10103) poszukuje osób na stanowisko:

MAGAZYNIER – operator wózka widłowego z wymianą butli gazowej!

Obowiązki

– obsługa gospodarki odpadami na terenie obiektu
– odbiór odpadów w pojemnikach z gniazd produkcyjnych na hali i transportowanie na plac odpadowy
– przeładunek odpadów do urządzeń prasujących, zbiorczych kontenerów i pojemników
– obsługa małej belownicy
-utrzymanie ładu i porządku na placu odpadowym
– pomoc kierowcy przy odbiorze odpadów (np. załadunek pojemników z odpadami na auto skrzyniowe)

Wymagania

– uprawnienia na wózek widłowy z wymianą butli gazowej
– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

Pracodawca oferuje dodatkowo

– praca od poniedziałku do piątku
– praca 2-zmianowa
– umowa o pracę tymczasową
– wynagrodzenie nie mniej niż 2900 zł. brutto – do negocjacji
– nadgodziny płatne 50% w tygodniu, 100% na weekend

Więcej informacji pod numerem telefonu 604145023 lub zapraszamy do przesłania aktualnego CV klikając przycisk APLIKUJ.

Close modal

Stanowisko pracy/Job offer: MAGAZYNIER - operator wózka widłowego z wymianą butli gazowej!

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
Miasto wykonywania pracy
MYDLANA, WROCŁAW
Pensja podstawowa
DO NEGOCJACJI zł
Data publikacji
2 października 2018