Stanowisko pracy:
MAGAZYNIER - bez uprawnień na wózek widłowy

PMI Outsourcing sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osób na  stanowisko:

MAGAZYNIER

NIE WYMAGAMY UPRAWNIEŃ NA WÓZKI WIDŁOWE

Obowiązki

– transport palet pomiędzy magazynami
– przygotowywanie palet do wysyłek
– przyjmowanie dostaw i realizacja wysyłek

Wymagania

– motywacja do pracy
– dyspozycyjność

Pracodawca oferuje dodatkowo

– pracę od zaraz na pełny etat (w systemie 2-zmianowym)
– pracę od poniedziałku do piątku
– umowa o prace tymczasową
– wynagrodzenie w wysokości 2250 zł brutto + do 15% premii = 2587 zł brutto
– dodatkowo płatne nadgodziny
– możliwość przejścia na umowę stałą bezpośrednio z firmą

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  przesłanie swojego CV klikając w przycisk APLIKUJ lub kontakt telefoniczny na numer 530934472.

Close modal

Stanowisko pracy/Job offer: MAGAZYNIER - bez uprawnień na wózek widłowy

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
Miasto wykonywania pracy
Pietrzykowice ( k. Bielan Wrocławskich)
Pensja podstawowa
2250 zł brutto + do 15% premii zł
Data publikacji
2 października 2018