Position title
MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

Mechanik Maszyn Budowlanych

Obowiązki

– Obsługa serwisowa maszyn: remonty, diagnostyka, naprawy.

Wymagania

– Praktyczna znajomość systemów elektrycznych i hydrauliki siłowej oraz mechaniki poparta wiedzą teoretyczną (umiejętność czytania schematów),
– Kilkuletnie doświadczenie w diagnozowaniu i usuwaniu usterek układów hydraulicznych i elektrycznych,
– Umiejętność naprawy silników wysokoprężnych będzie dodatkowym atutem,
– Sumienność, rzetelność, uczciwość,
– Dobra organizacja pracy i kultura osobista,
– Niekaralność,
– Znajomość i rozumienie podstawowych zagadnień z zakresu mechaniki,
– Dobry stan zdrowia,
– Prawo jazdy kat. B,
– Uprawnienia do prowadzenia maszyn budowlanych będą dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje dodatkowo

– Umowa o pracę na pełen etat,
– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji,
– Cykliczne szkolenia tematyczne,
– Nowoczesne wyposażenie i narzędzia pracy,
– Bardzo dobre warunki socjalne,
– Możliwość awansu stanowiskowego,
– Liczne wyzwania wynikające ze strategii firm,
– Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych, awansu stanowiskowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt pod numerem 604 577 800.
Prosimy o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Stanowisko pracy/Job offer: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Branża
BUDOWLANA
Miasto wykonywania pracy
ŚLĘZA, GMINA KOBIERZYCE
Data publikacji
18 września 2019