STANOWISKO PRACY:
SPECJALISTA MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH
OPIS OFERTY:

PMI Outsourcing sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista Mechanik Maszyn Budowlanych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– obsługa serwisowa maszyn: remonty, diagnostyka, naprawy
– serwis w trybie wyjazdowym i stacjonarnym w ramach 40-godzinnego tygodnia pracy

WYMAGANIA:

– podstawowa wiedza na temat systemów elektrycznych i hydrauliki siłowej oraz mechaniki
– doświadczenie na zbliżonym stanowisku
– prawo jazdy kat. B
– umiejętność naprawy silników wysokoprężnych będzie dodatkowym atutem
– sumienność, rzetelność, uczciwość
– dobra organizacja pracy i kultura osobista
– dobry stan zdrowia
– niekaralność

PRACODAWCA ZAPEWNIA:

– pełna umowa o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji
– cykliczne szkolenia tematyczne
– nowoczesne wyposażenie i narzędzia pracy
– bardzo dobre warunki socjalne
– możliwość awansu stanowiskowego
– dynamiczne rozwijające się środowisko pracy
– liczne wyzwania wynikające ze strategii firmy

Close modal

Stanowisko pracy/Job offer: SPECJALISTA MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH

Serdecznie dziękujemy za przesłanie aplikacji.

NUMER REFERENCYJNY:

0001

OCZEKIWANE WYKSZTAŁCENIE:

ZAWODOWE

MIEJSCE PRACY:
ŚLĘZA, GMINA KOBIERZYCE
WYNAGRODZENIE:

DO NEGOCJACJI

RODZAJ UMOWY:
UMOWA O PRACĘ
OKRES ZATRUDNIENIA
USTALA PRACODAWCA
DATA PUBLIKACJI OFERTY:
8 października 2018
OFERTA W FORMIE PDF

*„Aplikując na powyższą ofertę wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przez Ciebie dokumentach aplikacyjnych, przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 022246824, NIP: 8971791988, Numer KRS: 0000476018, w celu realizacji procesu rekrutacji.”