Position title
MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

PMI Outsourcing sp. z o. o. to firma świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac od 2004 roku, ukierunkowana na indywidualne podejście do Klienta.
W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki

– Prowadzenie akt osobowych,
– Ewidencja nieobecności w programie płacowym,
– Kontrola terminowości badań lekarskich, szkoleń BHP, umów o pracę,
– Sporządzanie pism, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu,
– Archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych,
– Obsługa programu Płatnik w zakresie przygotowywania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych,
– Przygotowywanie deklaracji PIT-11,
– Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wymagania

– Minimum półroczne doświadczenia na analogicznym stanowisku,
– Doświadczenie w sporządzaniu dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników,
– Umiejętność prowadzenia akt osobowych zgodnie z wymogami prawa polskiego,
– Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,
– Podstawowa znajomość j. angielskiego,
– Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy,
– Dokładność i terminowość w realizacji zadań,
– Otwartość na ciągły rozwój i naukę.

Pracodawca oferuje

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– Realna szansa rozwoju zawodowego,
– Pełny dostęp do merytorycznych zasobów spółki w celach poszerzania wiedzy,
– Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie dokumentów aplikacyjnych wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez portal lub kontakt pod numerem: 604 745 666.

Stanowisko pracy/Job offer: MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Branża
HR
Miasto wykonywania pracy
WROCŁAW, STARE MIASTO
Eksportuj jako PDF
Godziny pracy
8-16
Data publikacji
3 kwietnia 2019