Position title
MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – biura rachunkowego, poszukuje osoby na stanowisko:
SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Lokalizacja: Wrocław

Obowiązki
  • Prowadzenie akt osobowych,
  • Ewidencja nieobecności w programie płacowym,
  • Kontrola terminowości badań lekarskich, szkoleń BHP, umów o pracę,
  • Sporządzanie pism, wystawianie zaświadczeń o wynagrodzeniu i zatrudnieniu,
  • Archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych,
  • Obsługa programu Płatnik w zakresie przygotowywania dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych,
  • Przygotowywanie deklaracji PIT-11,
  • Naliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Wymagania
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Odpowiedzialność,
  • Sumienność i dokładność,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Znajomość obsługi programu Płatnik,
  • Mile widziana znajomość programu Enova,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Pracodawca oferuje dodatkowo
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów,
  • Realna szansa rozwoju zawodowego,
  • Pełny dostęp do merytorycznych zasobów spółki w celach poszerzania wiedzy,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrze.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV przez portal wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (teść poniżej) lub kontakt pod numerem: 604 745 666.

Stanowisko pracy/Job offer: MŁODSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Rozpoczęcie pracy
DO USTALENIA
Branża
HR
Miasto wykonywania pracy
WROCŁAW
Godziny pracy
8-16
Data publikacji
11 stycznia 2019