Position title
Operator Procesu - bez doświadczenia - wszystkiego nauczymy!

PMI Outsourcing Sp. z o. o. (10103) poszukuje osoby na stanowisko:

Operator Procesu

Miejsce pracy: Pietrzykowice (między Wrocławiem a Kątami Wrocławskimi)

  • praca dwuzmianowa
  • umowa o pracę
  • podstawa + premia
  • nadgodziny dodatkowo płatne (możliwość robienia w tygodniu lub weekendy)
Obowiązki

Praca polega m. in. na wprowadzaniu do systemu przyjętego sprzętu.

Na danym stanowisku nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego nauczymy!

Wymagania

Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Więcej informacji pod numerem telefonu 604-145-023 lub zapraszam do wysłania sms "praca OPERATOR PROCESU"

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Rozpoczęcie pracy
od zaraz!
Okres zatrudnienia
9-18 miesięcy
Fabryczna, Pietrzykowice ( k. Bielan Wrocławskich), dolnośląskie
Godziny pracy
6-14 14-22
Pensja podstawowa
2700 zł
Data publikacji
27 lipca 2020
Eksportuj jako PDF
Close modal window

Stanowisko pracy/Job offer: Operator Procesu - bez doświadczenia - wszystkiego nauczymy!

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!