Position title
OPERATOR PRODUKCJI

PMI Solutions sp. z o. o. licencjonowana agencja doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukuje kandydatów na  stanowisko:

Lokalizacja: Oleśnica

Obowiązki

– obsługa maszyn produkcyjnych
– dozowanie surowców sypkich do mieszalników
– bieżące wprowadzanie danych do systemu

Wymagania

– dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
– umiejętność pracy w zespole
– zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
– posiadanie książeczki sanepid – mile widziane
– doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

Pracodawca oferuje dodatkowo

– stabilna praca na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
– wysoka podstawa + premie, łącznie do 4000 zł brutto
– zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę
– płatne nadgodziny oraz dodatki za pracę w porze nocnej

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  przesłanie swojego CV kilkając w przycisk APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48 530 934 472 lub +48 604 277 500.

Stanowisko pracy/Job offer: OPERATOR PRODUKCJI

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Rozpoczęcie pracy
OD ZARAZ
Okres zatrudnienia
DO USTALENIA
Branża
FMCG
Miasto wykonywania pracy
OLEŚNICA
Godziny pracy
system 3-zmianowy
Data publikacji
2 stycznia 2019