STANOWISKO PRACY:
OPERATOR SERWISU / MONTER
OPIS OFERTY:

PMI Outsourcing sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko: Operator serwisu / Monter

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– test sprawności i bezpieczeństwa urządzeń elektronicznych
– prace kosmetyczne i wykończeniowe dokonywane na produkcie
– przygotowanie urządzeń do wysyłki

WYMAGANIA:

– podstawowa znajomość obsługi komputera
– zdolności manualne

PRACODAWCA ZAPEWNIA:

– pracę od zaraz na pełny etat (w systemie 2-zmianowym)
– pracę od poniedziałku do piątku
– wynagrodzenie podstawowe + premia
– dodatkowo płatne nadgodziny
– szkolenie stanowiskowe
– możliwość awansu na stanowisko Montera
– umowa o prace tymczasową
– możliwość przejścia na umowę stałą bezpośrednio z firmą

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 530934472

Stanowisko pracy/Job offer: OPERATOR SERWISU / MONTER

Serdecznie dziękujemy za przesłanie aplikacji.

NUMER REFERENCYJNY:

0012

OCZEKIWANE WYKSZTAŁCENIE:

ZAWODOWE

MIEJSCE PRACY:
PIETRZYKOWICE
WYNAGRODZENIE:

DO NEGOCJACJI

RODZAJ UMOWY:
UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
OKRES ZATRUDNIENIA
USTALA PRACODAWCA
DATA PUBLIKACJI OFERTY:
28 czerwca 2018
OFERTA W FORMIE PDF

*„Aplikując na powyższą ofertę wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, zawartych w dostarczonych przez Ciebie dokumentach aplikacyjnych, przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 022246824, NIP: 8971791988, Numer KRS: 0000476018, w celu realizacji procesu rekrutacji.”