Position title
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/ PRACOWNIK MAGAZYNU

PMI Outsourcing sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU – OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce zatrudnienia: Kąty Wrocławskie

Obowiązki

– Prowadzenie wózka widłowego,
– Prace magazynowe,
– Wprowadzanie danych do systemu ERP,
– Prowadzenie dokumentacji magazynowej.

Wymagania

–  Gotowość do pracy od zaraz,
– Uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych,
– Doświadczenie na podobnym stanowisku,
– Znajomość komputerowych systemów magazynowych ERP i dokumentacji magazynowej.

Pracodawca oferuje dodatkowo

– Pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat,
– System pracy jednozmianowy w godz. 6-14 z możliwością przejścia na tryb dwuzmianowy,
– Umowę o pracę,
– Stabilne zatrudnienie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres mailowy lub kontakt telefoniczny na numer 604 577 800.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.”

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Stanowisko pracy/Job offer: OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/ PRACOWNIK MAGAZYNU

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
Rozpoczęcie pracy
OD ZARAZ
Branża
PRZEMYSŁ CIĘŻKI
Miasto wykonywania pracy
KĄTY WROCŁAWSKIE
Godziny pracy
6-14
Data publikacji
13 sierpnia 2019