Position title
Asystent działu kadr i płac

Firma PMI Outsourcing Sp. z o. o. - zajmująca się pośrednictwem pracy, a także outsourcingiem kadrowo-płacowym, poszukuje do swojego teamu osoby na stanowisko:

Jeżeli jesteś studentem/studentką lub masz czas min. 2 razy w tygodniu, aby wspomóc nas w obowiązkach administracyjnych naszego biura, ta praca jest dla Ciebie! :)

Obowiązki

- wprowadzanie dokumentów przychodzących / wychodzących do systemu
- nadzór nad prawidłową dystrybucją dokumentów
- wprowadzanie danych kadrowych do systemu (czas pracy, uprawnienia)
- archiwizacja dokumentów kadrowo- płacowych/zakładanie akt osobowych
- pomoc administracyjna działu kadrowo-płacowego

Wymagania

- znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word)
- dobra organizacja pracy
- pozytywne nastawienie :)

Pracodawca oferuje dodatkowo

- pracę min. 2 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku w centrum Wrocławia
- umowę zlecenie
- stawkę 17 zł brutto

Kontakty

604-145-023

Rodzaj umowy
umowa zlecenie
Branża
ADMINISTRACJA
Miasto wykonywania pracy
Godziny pracy
08:00-16:00
Pensja podstawowa
17 zł
Data publikacji
4 marca 2020
Eksportuj jako PDF
Close modal window

Stanowisko pracy/Job offer: Asystent działu kadr i płac

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!