Stanowisko pracy:
PRACOWNIK MAGAZYNU WYNAGRODZENIE DO 3850 ZL BRUTTO BEZ DOŚWIADCZENIA!

PMI Outsourcing sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU – praca dla Pań i Panów
NOWA STAWKA!

Lokalizacja: Magnice k. Bielan Wrocławskich
Bezpłatny dojazd z Wrocławia!

Obowiązki

– pakowanie i sortowanie towaru
– etykietowanie

Wymagania

– gotowość do pracy od zaraz
– dyspozycyjność do pracy na pierwszą zmianę w godzinach 8-16

Pracodawca oferuje dodatkowo

– pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat
– umowa o pracę tymczasową
– płatne nadgodziny
– wynagrodzenie podstawowe 2988 zł plus premia 847 zł brutto!!
– możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą po 3 miesiącach

Na stanowisku PRACOWNIK MAGAZYNU nie wymagane doświadczenie ani uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych.

Kontakty

Skontaktuj się z nami pod numerem:
604 145 023 oraz 604 277 500 lub wyślij SMS o treści “PRACA”- oddzwonimy.

CV prosimy wysyłać przez portal lub na podany adres mailowy: rekrutacja@pmi-outsourcing.pl

Stanowisko pracy/Job offer: PRACOWNIK MAGAZYNU WYNAGRODZENIE DO 3850 ZL BRUTTO BEZ DOŚWIADCZENIA!

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
Rozpoczęcie pracy
OD ZARAZ
Miasto wykonywania pracy
MAGNICE K. BIELAN WROCŁAWSKICH
Godziny pracy
8-16
Pensja podstawowa
2988 zł plus premia 847 zł brutto zł
Data publikacji
11 października 2018