Position title
ŚLUSARZ

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – jednego z wiodących producentów komponentów i systemów transferu energii i danych dla przemysłu i transportu kolejowego -poszukuje osoby na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce zatrudnienia: Kąty Wrocławskie

Obowiązki
  • Obróbkę ślusarską detali polegającą na: gratowaniu, fazowaniu krawędzi zewnętrznych, otworów, prostowaniu, trasowaniu, cięciu, wierceniu, gwintowaniu.
  • Wykonywanie zadań zgodnie z dokumentacja techniczna wyrobu oraz poleceniami przełożonego.
  •  Obróbkę ślusarską półproduktów i wyrobów gotowych polegająca na: czyszczeniu z odprysków spawalniczych, prostowaniu, usuwaniu ostrych krawędzi, trasowaniu, wierceniu, skręcaniu
Wymagania
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Zdolności manualne
  • Sumienność, dokładność, obowiązkowość
Pracodawca oferuje dodatkowo
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji,
  • Zakładowy pakiet świadczeń socjalnych
  • Dofinansowanie do wczasów

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV przez portal wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (teść poniżej) lub kontakt pod numerem: 604 577 800

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji. Przykładowa treść:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 022246824, NIP: 8971791988, Numer KRS: 0000476018, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Zgoda na przyszłe rekrutacje:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 022246824, NIP: 8971791988, Numer KRS: 0000476018, w celu realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Stanowisko pracy/Job offer: ŚLUSARZ

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Branża
PRZEMYSŁ CIĘŻKI
Miasto wykonywania pracy
KĄTY WROCŁAWSKIE
Godziny pracy
6-14
Data publikacji
16 maja 2019