Position title
SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – firmy zajmującej się handlem i produkcją narzędzi do obróbki skrawaniem – poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. administracyjno-biurowych

Obowiązki
  • Czynności administracyjno-biurowe w siedzibie firmy,
  • Obsługa korespondencji, obsługa poczty elektronicznej,
  • Fakturowanie,
  • Prowadzenie zestawień,
  • Prowadzenie magazynu, zamawianie towarów i usług,
  • Odbiór i przygotowywanie przesyłek,
  • Załatwianie spraw administracyjnych, urzędowych i organizacyjnych na terenie Wrocławia i okolic.
Wymagania
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi biurowej,
  • Dobra znajomość pakietu Ms Office, programów do obsługi poczty elektronicznej,
  • Sumienność, dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,

Mile widziane:

  • Znajomość programu Subiekt oraz Symfonia,
  • Wykształcenie lub doświadczenie w branży technicznej,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferowane
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Praca na pełny etat w godzinach 8-16,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + możliwość uzyskania premii,
  • Dodatkowe benefity – karta Multisport.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV przez portal wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (teść poniżej) lub kontakt pod numerem:604 745 666.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 22246824 , NIP: 897179198 8, Numer KRS: 47601 8, w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Zgoda na przyszłe rekrutacje:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z/s we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24, REGON: 22246824 , NIP: 897179198 8, Numer KRS: 47601 8, w celu realizacji przyszłych projektów rekrutacyjnych.

Stanowisko pracy/Job offer: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Branża
TECHNICZNA/NARZĘDZIOWA
Miasto wykonywania pracy
WROCŁAW
Godziny pracy
8-16
Data publikacji
2 lipca 2019