Stanowisko pracy:
SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

PMI Solutions sp. z o. o. licencjonowana agencja doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukuje kandydatów na  stanowisko:

Obowiązki

– kontrolę prawidłowości zamknięć zleceń produkcyjnych,
– prowadzenie analiz finansowych,
– udział w procesie zakładania kodów nowych produktów w systemie SAP
– sporządzanie raportów i zestawień.

Wymagania

– wykształcenie wyższe ekonomiczne
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
– bardzo dobra znajomość Excela

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  przesłanie swojego CV kilkając w przycisk APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 604 277 500.

Stanowisko pracy/Job offer: SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Okres zatrudnienia
USTALA PRACODAWCA
Miasto wykonywania pracy
OLEŚNICA
Data publikacji
12 lutego 2019