Position title
KONSULTANT SCADA (AUTOMATYK)

PMI Outsourcing sp. z o. o. świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy z branży energii odnawialnej, poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki
  • transfer bazy danych SQL do nowych serwerów
  • rozwiązywanie problemów z systemami SCADA
  • miesięczne kontrole serwisowe systemów SCADA
  • obsługa, instalacja i konserwacja systemów
  • przeglądy systemu (sprzętu oraz oprogramowania): na miejscu, na wyjazdach u klientów oraz zdalnie
  • kontrola systemów nie objętych gwarancją
  • udział w projektach o różnych rozmiarach i złożoności
Wymagania
  • wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Elektryka lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy z systemami Scada
  • doświadczenie z:
    • protokołami komunikacyjnymi (OPC XML, OPC DA, Modbus, DNP3, IEC 101, IEC 104, IEC-61850).
    • konfiguracją PLC – mile widziane
    • protokołami TCP/IP
    • rozwiązywaniem problemów w instalacjach elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • gotowość do podróży służbowych do Danii
OFEROWANE
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w międzynarodowej firmie i udział w zróżnicowanych projektach
  • szkolenia wprowadzające
  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • samochód służbowy, telefon, laptop
Pracodawca oferuje

– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– praca w międzynarodowej firmie i udział w zróżnicowanych projektach
– szkolenia
– prywatna opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
– samochód służbowy, telefon, laptop

KONTAKT

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ lub kontakt telefoniczny na numer +48 604 745 666.

Stanowisko pracy/Job offer: KONSULTANT SCADA (AUTOMATYK)

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Branża
ENERGETYCZNA
Miasto wykonywania pracy
WROCŁAW/DANIA
Data publikacji
19 marca 2019