Position title
STARSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

PMI Outsourcing sp. z o. o.  jest doświadczonym partnerem wielu przedsiębiorstw w zakresie obsługi kadr i płac oraz doradztwa personalnego.
W związku z rozwojem naszych struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. kadr i płac

Lokalizacja – Wrocław

Obowiązki
  • Obsługa kadrowo-płacowa dużego przedsiębiorstwa bezpośrednio u Klienta,
  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej,
  • Przygotowanie i sporządzanie list płac,
  • Naliczanie i kontrola prawidłowości sporządzanych list wynagrodzeń,
  • Sporządzanie zgłoszeń i deklaracji ZUS,
  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych PIT, GUS i PFRON,
  • Współpraca z działem personalnym i Zarządem Klientów Spółki,
  • Bieżąca obsługa pracowników,
  • Obsługa pracowników w zakresie spraw objętych regulaminem ZFSŚ,
  • Sporządzanie raportów i zestawień dla osób zarządzających i działów księgowych,
  • Obsługa i rozliczanie benefitów.
Wymagania
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac,
  • Gruntowna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo znajomość systemów klasy ERP,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w zróżnicowanym i dynamicznym środowisku, w tym korporacyjnym,
  • Zdolność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność, dokładność oraz umiejętność organizacji czasu pracy.
Pracodawca oferuje dodatkowo
  • Pracę w dużym przedsiębiorstwie o kapitale zewnętrznym,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16,
  • Szansę rozwoju zawodowego,
  • Pełny dostęp do merytorycznych zasobów spółki w celach poszerzania wiedzy,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie dokumentów aplikacyjnych za pomocą przycisku APLIKUJ wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych lub kontakt pod numerem: 604 745 666.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących mi prawach w związku z udostępnieniem przeze mnie mich danych osobowych.”
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez PMI Outsourcing Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu przy ul. Kiełbaśniczej 24 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Stanowisko pracy/Job offer: STARSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Rozpoczęcie pracy
DO USTALENIA
Branża
HR
Miasto wykonywania pracy
WROCŁAW
Godziny pracy
8-16
Pensja podstawowa
DO NEGOCJACJI zł
Data publikacji
8 maja 2019