Stanowisko pracy:
TECHNIK UTRZYMANIA BUDYNKU

PMI Solutions sp. z o. o. licencjonowana agencja doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej – poszukuje kandydatów na  stanowisko:
TECHNIK DZIAŁU UTRZYMANIA BUDYNKU

Obowiązki

– przeprowadzanie przeglądów prewencyjnych i konserwacyjnych,
– usuwanie bieżących awarii,
– zamawianie i odbieranie niezbędnych części i materiałów,
– bieżący nadzór nad mediami i infrastrukturą w zakładzie,
– współpracę z firmami zewnętrznymi, kontrolę wykonania zleceń na terenie zakładu,
– zapewnienie zgodności pracy podwykonawców ze standardami wewnętrznymi oraz zgodnością z obowiązującym prawem.

Wymagania

– wykształcenie min. średnie techniczne,
– prawo jazdy kat. B,
– mile widziane aktualne uprawnienia SEP eksploatacyjne: elektryczne do 1 kV, gazowe, ciepłownicze.

Pracodawca oferuje dodatkowo

– atrakcyjne warunki zatrudnienia,
– ciekawą pracę w międzynarodowej korporacji,
– możliwości rozwoju kariery zawodowej.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  przesłanie swojego CV kilkając w przycisk APLIKUJ lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:  +48 604 277 500.

Stanowisko pracy/Job offer: TECHNIK UTRZYMANIA BUDYNKU

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Okres zatrudnienia
USTALA PRACODAWCA
Miasto wykonywania pracy
OLEŚNICA
Data publikacji
12 lutego 2019