Stanowisko pracy:
TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTROMECHANIK

PMI Outsourcing sp. z o. o.  świadcząca usługi doradztwa personalnego w zakresie rekrutacji oraz kadr i płac, dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej– poszukuje ambitnej osoby na stanowisko

TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU – ELEKTROMECHANIK

Obowiązki

• zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn produkcyjnych oraz instalacji serwisowych
• wykonywanie przeglądów i remontów maszyn, narzędzi i urządzeń pomocniczych
• usuwanie usterek oraz awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
• udział w modernizacji i usprawnianiu maszyn produkcyjnych
• naprawę oraz regeneracje podzespołów maszyn
• prowadzenie odpowiedniej dokumentacji technicznej
• przestrzeganie przepisów, norm i polityk obowiązujących w zakładzie a zwłaszcza przepisów BHP i Ppoż

Wymagania

• wykształcenie min. średnie techniczne
• doświadczenie w pracy w obszarze technicznym w przemyśle
• aktualne uprawnienia SEP i eksploatacyjne: elektryczne do 1 kV, gazowe, ciepłowni-cze
• umiejętność pracy w zespole
• odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie

Pracodawca oferuje dodatkowo

• interesujące i pełne wyzwań stanowisko pracy w międzynarodowej korporacji
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych kandydatów prosimy o  przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 604 577 800.

Close modal

Stanowisko pracy/Job offer: TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU - ELEKTROMECHANIK

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ
Okres zatrudnienia
na stałe
Miasto wykonywania pracy
OLEŚNICA
Data publikacji
13 września 2018