Stanowisko pracy:
PRACOWNIK MAGAZYNU

PMI Outsourcing sp. z o. o. – Agencja Pracy Tymczasowej, numer certyfikatu 10103 dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

Obowiązki

– wstępna segregacja makulatury i folii
– belowanie makulatury i folii
– segregacja tworzyw
– prace porządkowe

Wymagania

– gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
– uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych – warunek konieczny
– zaangażowanie i chęć do pracy

Pracodawca oferuje dodatkowo

– pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat
– umowa o pracę tymczasową
– możliwość przejścia na umowę bezpośrednio z firmą po 3 miesiącach

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny: 604 145 023 oraz 604 277 500.

Close modal

Stanowisko pracy/Job offer: PRACOWNIK MAGAZYNU

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
Rozpoczęcie pracy
od zaraz
Miasto wykonywania pracy
ul. Bora Komorowskiego, Wrocław
Data publikacji
16 października 2018