Position title
PRACOWNIK MAGAZYNU - PRACA W GODZINACH 8-16!

PMI Outsourcing Sp. z o. o. (10103) poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Pietrzykowice (k. Bielan Wrocławskich)

  • Praca od poniedziałku do piątku 8-16!
  • umowa o pracę

Nie wymagamy doświadczenia, lecz chęci i sumienności w powierzone obowiązki! :)

Obowiązki
  • kompletowanie zamówień
  • przyjmowanie dostaw
  • układanie towarów na palety
Wymagania

Ze względu na podnoszenie towarów do 30 kg (przepisy BHP) poszukujemy tylko Panów

Pracodawca oferuje dodatkowo

Bogaty pakiet benefitów po przejściu przez Pracodawcę Użytkownika!

Kontakty

604-145-023

Rodzaj umowy
UMOWA O PRACĘ TYMCZASOWĄ
Rozpoczęcie pracy
od zaraz!
Branża
magazyn
Miasto wykonywania pracy
Pietrzykowice ( k. Bielan Wrocławskich)
Godziny pracy
08:00-16:00
Pensja podstawowa
2700 zł
Data publikacji
11 lutego 2020
Eksportuj jako PDF
Close modal window

Stanowisko pracy/Job offer: PRACOWNIK MAGAZYNU - PRACA W GODZINACH 8-16!

Thank you for submitting your application. We will contact you shortly!